top of page

 

 

Pangram Finansal Hizmetler - Istanbul, Turkiye

PANGRAM Finansal Hizmetlere Hoş Geldiniz
 
​Birlikte Başaracağız!
 

Pangram Finansal Hizmetler'de biz, şirketinizin mali ve finansal açıdan tüm gereksinimlerini anlayarak sağlıklı büyümenizi sağlamak üzere gereken tüm önlemleri alıp, şirketiniz için "Finans Servis"ini  eğitimli ve tecrübeli kadromuzla yöneterek bu alandaki maliyetlerinizi ciddi oranda azalmayı ve sizin üretim, satış ve pazarlama faaliyetleri üzerinde yoğunlaşmanızı  hedefleriz.

 

Finans servisimiz, tıpkı kurumsal bir firmanın Finansman departmanın yaptığı gibi şirketinizin Bankalar, Leasing ve Faktoring firmaları, Sigorta Şirketlerinde ve tüm Mali Kurumlar ile ilişkilerinin yönetilmesini kapsar. Net İşletme Sermayesi (NİŞ) yönetimi uzmanlık alanlarımızdan biridir. Bu hizmetimiz Ödemeleriniz ve Stoklarınızın doğru ve etkin yönetilmesinin yanı sıra  müşterilerinizden tahsilatlarınızın zamanında yapılabilmesi için uygun Kredi Kontrol süreçlerinin kurulması da içerir.

 

Finansal Hizmetlerimiz Bütçeleme, Planlama ve ileriye yönelik Tahminlerin hazırlanmasını da kapsar . Eğer firmanız yurtdışındaki bir firma ile bağlantılı ise veya bağlantı kurulması hedefleniyorsa, istenilen sıklıkta  ve formatta raporlama ihtiyaçları da gerekli biçimde yerine getirilmektedir.

Eğer şirketiniz belirli bir büyüklüğe ulaştıktan sonra satış yoluyla çıkış yapmayı hedefliyorsanız Pangram Finansal Hizmetler, Due Diligence süreci, ROI hesaplama, Piyasa Değerleme ve Çıkış Stratejisi kurma konularında da size yardımcı olacaktır.

Dış Ticaret, uzmanlık alanlarımızdan bir diğeridir. Türkiye'den ürün satın almak/ satış yapmak için plan yaptığınızda, karmaşık gümrük mevzuatları konusunda endişelenmenize gerek yok. Bizim dış ticaret uzmanlarımız gümrükleme ve lojistik işlemlerinin ele alınmasında size yardımcı olacak ve sorunsuz şekilde ticaretinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Stratejik ortaklıklarımız sayesinde, gereksinimlerinize bağlı olarak Muhasebe, Bordro, Şirket Kuruluşu, Hukuk, İK ve BT Hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

 

Eğer ihtiyaç duyarsanız, deneyimli danışmanlarımız, şirket içerisinde bir "İç Denetçi" olarak hareket ederek, operasyon birimleri, iş süreçleri ve paylaşılan fonksiyonların etkinliği açısından yönetim kuruluna doğrudan raporlama yapar ve firmanız için objektif şekilde ; risk yönetimi, şirketin kritik operasyonel, uyum ve raporlama risklerini ele alır. Gerektiğinde  bu süreçleri güçlendirmek üzere önerilerde bulunurak  firmanıza değer yaratmaya  yardımcı olur; iç kontrol süreçlerinin etkinliğini düzenleyerek olumlu bir "değişim temsilcisi" olarak  görev yapar.

İstanbul, Türkiye'de bulunan Pangram Finansal Hizmetler'de 20 yılı aşkın bilgi birikim ve tecrübemizle bizler, şirketinizin Finansal ve Mali konularda fazladan zaman ve çaba harcamaksızın asıl işinize odaklanmanızı, şirketiniz için  butik profesyonel Finansal Hizmet desteği ve Finansal maliyetlerinizde ciddi oranda düşüşler sağlamak konusunda tutkuluyuz.

 

Hizmetlerimiz
 • Net İşletme Sermayesi Yönetimi

 • Nakit Yönetimi

 • Bütçeleme & Raporlama

 • Dış Ticaret

 • Due Dilligence & Değerleme

 • Muhasebe & Beyanname

 • İç Denetim

 • Şirket Kuruluşu

 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • LinkedIn Social Icon

Pangram Finansal Hizmetler, Istanbul Turkiye

bottom of page